



TOP FIT VOOR
HYROX
Meedoen aan een HYROX is niet voor iedereen weggelegd en vaak wordt onderschat hoe zwaar het eigenlijk is. Wij hebben een programma ontwikkeld waarbij je op het gebied van hardlopen, training, periodisering en voeding meer dan voldoende kennis en ervaring opdoet om het maximale uit je race te halen en niet tegen verassingen aanloopt.
We bepalen de basis van jouw trainingen doormiddel van een inspanningstest bij Forge Coaching en brengen jou kennis en skills bij over deze nieuwe en uitdagende sport. Met elkaar gaan we aan de slag om uiteindelijk raceready te zijn!
Dit doe je natuurlijk niet alleen, met een groep tot 8 personen trainen we naar een event toe (een officiele HYROX, of een volledige HYROX bij ons in de Hub). Samen sta je sterker dan alleen!
Lijkt het jou vet om optimaal voorbereid te zijn voor een HYROX?
Plan dan een gesprek in!
.png)
.png)
Persoonlijke coach als stok achter de deur
Je doet dit niet alleen, maar je gaat samen aan de slag met je coach. Jouw partner tijdens dit proces voor vragen, motivatie of meer!

Training- en voedingsplan op maat
We stomen jou klaar met een optimaal trainingsprogramma bestaande uit looptrainingen en Hyrox trainingen in de Hub

Kennis die je altijd toe kunt passen
Wij brengen jou voldoende kennis bij over Hyrox en leren je waarom je iets moet doen. Aan het einde van het traject heb jij alle kennis die je nodig hebt om te knallen tijdens jouw Hyrox!
Dit kan jij verwachten van het PROgramma
- Live kick-off dag op locatie in Rijssen
- 1-op-1 coaching tijdens het proces
- Toegang tot het programma Trainingpeaks en onze ELMNTS-app voor hardloop- en Hyrox trainingen.
- Groepcoachingsessie's voor vragen, inspiratie en meer!
- WhatsApp groep met alle deelnemers voor support en vragen
- Wekelijks een Hyrox Small Group training (in te plannen op een moment dat goed uitkomt voor jou)
- 3 overige groepsbijeenkomsten met o.a. een loop(techniek)training door Forge coaching, kennissessies over sportvoeding en Hyrox simulaties.
- Live afsluitende dag op zaterdag 21 januari (met een officiële HYROX in de Hub), of deelname aan de HYROX Amsterdam (21 t/m 25 november).
Wij helpen je om perfect voorbereid te zijn, zodat jij je beste tijd neer kan zetten tijdens een HYROX race.

Wat klanten zeggen
.jpeg)
Sander en Linda
.jpeg)
Esmee

Kim & Pam
Lisette
Stone Age B.V.

Debora
Betonlook

Jan Baan
Sfeerhuis Baan

Job Weegink
YellowQ

Evelien Dekker
Hemink Groep B.V.

P.Zandbergen
Nijkamp steigers
.jpeg)
Jeroen Schra
Dumetis Group

.jpeg)
Sander en Linda

Kim & Pam
.jpeg)
Esmee
Veelgestelde vragen
Bij ELMNTS begrijpen we dat je misschien vragen hebt over onze werkwijze. Hiernaast hebben we de meest gestelde vragen voor je beantwoord. Mocht jouw vraag er niet tussen staan, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. We helpen je graag verder!
Ja zeker! Dit programma is zowel voor beginners als voor mensen die al een keer deel hebben genomen aan een HYROX event maar hun tijd willen verbeteren.
We beginnen officieel op 15 november met een live kick-off bij ELMNTS
Kosten o.b.v 1 keer per week small group training €499,-, of 3 termijnen van €166,33,- Kosten o.b.v. 2 keer per week small group training €662,50, of 3 termijnen van €220,83,-
Fysieke inspanningstest (vo2 max) bij Forge coaching Live kick-off dag (zaterdag 15 november) Wekelijks een Hyrox Small Group training (in te plannen op een moment dat goed uitkomt voor jou) Wekelijks een contactmoment met je coach om de voortgang te bespreken (daarnaast 24/7 de mogelijkheid om je vragen stellen) Toegang tot het programma Trainingpeaks en onze ELMNTS-app voor hardloop- en Hyrox trainingen. 3 overige groepsbijeenkomsten met o.a. een loop(techniek)training door Forge coaching, kennissessies over sportvoeding en Hyrox simulaties. 2 lichaamsmetingen met de In-Body weegschaal (begin en eind) Extra kennis op het gebied van sportvoeding door onze voedingsdeskundige Ivana. Hyrox specifieke opdrachten om mee aan de slag te gaan! Als eerste toegang om kaarten te verkrijgen voor opvolgende Hyrox evenementen. Live afsluitende dag op zaterdag 21 januari (met een officiele Hyrox in de Hub), of deelname aan de Hyrox Amsterdam (21 t/m 25 november).